четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Повеќе не личи на себе: Легендарниот фудбалер со запуштена брада и неуредна долга коса ретко кој ќе го препознае (ФОТО)

Повеќе не личи на себе: Легендарниот фудбалер со запуштена брада и неуредна долга коса ретко кој ќе го препознае (ФОТО)

Последната објава на социјалните мрежи на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер ги остави во неверување фановите поради објавеното несекојдневно видео на фудбалерот.

Имено популарниот Швајни толку многу се промени што е сигурно дека ниту неговата Ана нема да го препознае.

Станува збор за трансформација на фудбалерот за потребите на една реклама за велосипеди во која тој ја има главната улога.

Со оглед на тоа дека тој предизвика големо внимание со изгледот, очигледно е дека кампањата за оваа реклама поминала над очекуваното, погледнете.