недела, 5. декември 2021. Вести денес: 105
home Познати

Повеќе не кријат дека се заедно: Српската водителка го прослави 37 роденден во прегратки на оваа колешка за која го живее животот (ФОТО)

Повеќе не кријат дека се заедно: Српската водителка го прослави 37 роденден во прегратки на оваа колешка за која го живее животот (ФОТО)

Водителката Ана Михајловски го прослави својот 37-ми роденден, а освен најмилите, честитка преку Инстаграм и упати и една од нејзините најдобри пријателки, водителката и актерка Марјана Мичиќ.

Ана и Марјана со години не се разделни, а нивното пријателство е многу силно кое се докажува со интензивната нивна дружба.

-на мојот најдраг кретен му посакувам засекогаш да пие кафе со мене, бидејќи со тебе кафето не е кафе, туку најлуда забава, смеење, плачење, излегување, простирање на веш, готвење, вежбање, локање, смеење, смеење…те сакам, напиша Марјана.

-Оо види ни го сторито! Те сакам најмногу на свет! И одговори Ана.

Коронавирус