понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Повеќе не изгледа вака: Славната пејачка Адел се преполови по разводот, сега е таква „мачка“ што ќе ви падне вилицата (ФОТО)

Повеќе не изгледа вака: Славната пејачка Адел се преполови по разводот, сега е таква „мачка“ што ќе ви падне вилицата (ФОТО)

Славната пејачка Адел неодамна се разведе од сопругот Сајмон Конецки и едвај да личи на себе по разделбата.

Имено наместо пејачката да пропадне и биде во депресија таа буквално се преполовила и го живее новиот живот по разводот.

Доказ за тоа е последната нејзина фотографија на која вистинска „мачка“ за која зборува целиот свет.

Фотографијата настанала за време на турнејата на познатата група „Спајс Грлс“ на стадионот Вембли во Лондон, без Викторија Бекам.

Пејачката со групата која ја обожува позираше во црна маица и цветни пантолони со што ја покажа својата совршена линија на телото.

Коронавирус