вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 91
home Познати

Повеќе не изгледа вака- сите гледаа во замореното лице на Кејт, а од оваа нејзина видлива повреда фановите се вознемирија (ФОТО)

Повеќе не изгледа вака- сите гледаа во замореното лице на Кејт, а од оваа нејзина видлива повреда фановите се вознемирија (ФОТО)

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам присуствуваа на една добротворна свеченост во Лондон, а многу внимание привлече изгледот на војвотката од Кембриџ

Кејт се појави во црн капут, а под него имаше фустан, меѓутоа, стајлингот не е тоа што го коментираат корисниците на социјалните мрежи.

Тие се фокусираа на нејзиното лице, па велат дека Кејт не била адекватно дотерана за оваа прилика и оти изгледа многу заморено, но и дека тоа не успеала да го сокрие.

Фотографите забележаа и дека на палецот на десната рака имала повреда, со оглед на тоа што носеше фластер.