среда, 29. март 2023. Вести денес: 148
home Познати

Повеќе не изгледа вака: Сандра Африка се одлучи за нова фризура, а наместо во неа, сите гледаа во нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Повеќе не изгледа вака: Сандра Африка се одлучи за нова фризура, а наместо во неа, сите гледаа во нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Африка со години имаше една иста фризура на која публиката се навикна каде и да се појави пејачката.

Овој пат пејачката која важи за една од најпопуларните во регионот се одлучи за голема промена на себе.

Имено таа се реши да експериментира со својата фризура, па повеќе нема права коса и сега има локни кои одлично и стојат.

Со новата фризура веднаш се пофали на Инстаграм, а фановите веднаш и упатија жешки коментари поврзани со нејзината фризура, но и деколте кое го покажа промовирајќи ја фризурата.

Најнови вести