вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 150
home Познати

Повеќе не изгледа вака: Преслава од „Преспав“ ја смени фризурата- новиот имиџ на актерката е посекси од било кога (ФОТО)

Повеќе не изгледа вака: Преслава од „Преспав“ ја смени фризурата- новиот имиџ на актерката е посекси од било кога (ФОТО)

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Откако македонската јавност добро ја запамети актерката таа често споделува фотографии на својот Инстаграм профил каде ја следат многумина следбеници.

Иако сите ја паметат со „обична“ досадна фризура, овој пат таа реши да го смени својот имиџ.

 

View this post on Instagram

 

Животът наистина е прекрасен понякога? @divi_i_shtastlivi_movie

A post shared by Яна Маринова (@yanamarinova17) on

Имено таа направи шишки со што го промени својот досегашен препознатлив стил, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Обожавам нощна Варна♥️ @divi_i_shtastlivi_movie

A post shared by Яна Маринова (@yanamarinova17) on

Коронавирус