вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 46
home Познати

Потрес на Инстаграм по новата фотографија на Јелена: По неа воздивнуваат и мажи и жени (ФОТО)

Потрес на Инстаграм по новата фотографија на Јелена:  По неа воздивнуваат и мажи и жени (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги размрда социјалните мрежи.

Овојпат познатата српска пејачка објави фотографија на Инстаграм на која е облечена како секси бабамразица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус