петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Потполна трансформација на имиџот: Позната актерка одушеви со новата фризура (ФОТО)

Потполна трансформација на имиџот: Позната актерка одушеви со новата фризура (ФОТО)

Убавата американска актерка Мила Кунис се појави на доделувањето на Билбордс наградите во Лас Вегас, а убедливо најдобар впечаток на се оставила со нејзината модерна фризура.

Ѕвездата на филмовите „Црн лебед“ и „Пријатели со привилегии“, Мила Кунис, со своето издание ги одушеви сите присутни, а пофалби дојдоа од сите страни на светот.

Мила се одлучила за заводлив и таинствен изглед, па одбрала црна маичка и сребрена сукња, а посебен ефект на целокупниот аутфит даде темната шминка, што не е чест избор на оваа убавица.

loading...

Најнови вести