понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 27
home Познати

Пот ќе ве облие кога ќе ја видите Александра Накова во проѕирно и мокро бикини (фото)

Пот ќе ве облие кога ќе ја видите Александра Накова во проѕирно и мокро бикини (фото)

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, бујните гради, задникот, долгите и витки нозе. Сега, кога фатија пеколните жештини, од Накова се очекува што повеќе гола кожа.

Засега се уште не била на море, но е редовна на базените каде со сиот свој раскош и сексапил изнудува погледи.

ФОТО:ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН/АЛЕКСАНДРА НАКОВА

Но, и за тоа има причина. Периодов Накова беше зафатена со снимањето на новиот спот за групата „Балканд бенд“ каде ќе ја има главната улога за приказната од видеото за новата песна, а деновиве го објавија и тизерот од спот кој ќе излезе наскоро.

 

Но, она што најмногу привлече внимание, особено кај посилниот пол, е најновата фотографија од Накова, повторно покрај базен, но во ултра минијатурно и проѕирно мокро бикини во розова нијанса.

ФОТО:ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН/АЛЕКСАНДРАНАКОВА

Таа се разладува, ама припадниците на посилниот пол кои се нејзини следбеници на Инсатграм, сигурно ги обли пот од глетката за која не е потребен дополнителен опис.

Извор: vistina.com.mk