сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 29
home Познати

Постарата сестра на Наташа Беквалац ја откри пејачката во светло какво не сака да биде видена (видео)

Постарата сестра на Наташа Беквалац ја откри пејачката во светло какво не сака да биде видена (видео)

Сестрата на Наташа Беквалац сподели на социјалните мрежи видео снимка од која се пошегува на сметка на сестра си.

Драгана Беквалц, најстарата сестра на Наташа, откри како пејачката се опушта по концерт, снимање, позирање…

-Не спиј, мала! Подготви се –се смее Драгана , кога видела дека нејзината сестра се вратила во креветот да одмори уште малку.

-Не можам – само изусти Ната и се врати во кревет.

 

Коронавирус