вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Постарата ќерка на Моника Белучи е нејзина копија: Не се знае која е поубава (ФОТО)

Постарата ќерка на Моника Белучи е нејзина копија: Не се знае која е поубава (ФОТО)

Актерката Моника Блеучи важи за една од најубавите жени на светот.

Таа е во брак со Венсон Касело и има две ќерќи.

Постарата наследничка на Блучи е вистинска убавица.

Имено Дева Касел стана ново лице на модната куќа Долче и Габана, исто како нејзината мајка која со години беше нивна ѕвезда.

Судејќи по фотографиите, Дева неодоливо потсетува на мајка си и дефинитивно поседува дел од убавината и грациозноста од мама.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by deva cassel (@deva_cassel_belucci) on

Најнови вести

Коронавирус