сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 62
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Последната фотографија само пет дена пред трагедијата на која не ни помисли сопругата на Шабан дека ќе биде вдовица завиена во црно (ФОТО)

Последната фотографија само пет дена пред трагедијата на која не ни помисли сопругата на Шабан дека ќе биде вдовица завиена во црно (ФОТО)
ФОТО: АЛО.РС

Шабан Шаулиќ загина во сообраќајна несреќа минатата недела во Германија, откако во автомобилот на пејачот налета пијан возач кој немал дозвола.

Но, само пет дена пред трагичната смрт неговата миленичка Илда Шаулиќ сподели фотографија со нејзината мајка и сестра.

-Семејство, ја именува фотографијата Илда.

Насмеаната сопруга на Шаулиќ ни на сон не можеше да замисли што ја очекува само пет дена по оваа фотографија и дека ќе биде завиена во црно.

Ниту една од трите миленички се уште не може да се опорават од тагата и болката која им ја нанесе пејачот, пишуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

Family ❤️

A post shared by Ilda Saulic (@ildasaulic) on

Парламентарни избори 2020