понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 168
home Познати

Последен поздрав за Дивна Карлеуша- Јелена скршена од болка стигна на комеморација за својата мајка (ФОТО)

Последен поздрав за Дивна Карлеуша- Јелена скршена од болка стигна на комеморација за својата мајка (ФОТО)

Јелена Карлеуша неколку минути пред 11 часот денеска стигна во зградата на Радио Белград, на комеморација на мајка и Дивна Карлеуша.

Јелена пристигна облечена во црно, кратко исшишана, без шминка, видно тажна и истрошена.

Од смртта на Дивна на 3 март, Јелена го немаше напуштено семејниот дом на Дедиње и ова и е прво излегување.

Најнови вести

Коронавирус