недела, 5. јули 2020. Вести денес: 51
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

После толку долго време Карлеуша проговори – Еве зошто е лута на Цеца

После толку долго време Карлеуша проговори – Еве зошто е лута на Цеца

Јелена Карлеуша се присетува дека на почетокот на кариерата нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ немала убави зборови за неа и оти не и дала никаква поддршка.

Цеца и рекла дека никогаш нема да успее во шоу бизнисот и оти е дебела.

-Се сеќавам дека Цеца ми рече дека никогаш нема да бидам ѕвезда. Ми рече дека добро пејам но оти сум дебела. Тука се зафркна.Дали е некој роден да биде ѕвезда тоа се гледа, се присети Карлеуша.

Парламентарни избори 2020