сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 22
Во живо

Делегации на ВМРО-ДПМНЕ ќе оддадат почит пред гробот на Гоце Делчев

home Познати

После шпекулациите за смирување, се огласи и Емина: Се е океј на крајот

После шпекулациите за смирување, се огласи и Емина: Се е океј на крајот

На адресата на Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал стигнаа многу честитки, со оглед на тоа дека заедно беа на фудбалскиот натпревар на синот, што ги покрена шпекулациите за помирување.

Се уште не е познато дали пејачкиот пар ги закопа воените секири и поради децата остана во пријателски односи или решиле на љубовта да и дадат нова шанса.

Во прилог на втората претпоставка оди и последната објава на социјалните мрежи која потекна од страна на пејачката.

-Се е океј на крајот. Ако не е океј, тогаш не е крај – напиша Емина на Инстаграм.