четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 164
home Познати

После разводот се одлучи на големи промени: Емина отиде под нож? (ФОТО)

После разводот се одлучи на големи промени: Емина отиде под нож? (ФОТО)

Свесна дека секој нејзин чекор се следи, Емина Јаховиќ од време на време објавува по некоја фотографија на социјалните мрежи, а последната предизвика бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Така на селфито кое го подели со следбениците, усните на Емина изгледаат значително поголеми од порано, поради што многумина ведаш помислија дека прибегнала на хирушко зголемување на истите.

Од друга страна, има мислења дека со шминка постигнала ефект на зоголемени усни. Дали навистина во прашање е естетска корекција, шминка или само агол на шминкање, останува да видиме.