недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

После разводот Меган Маркл се допишувала со оваа звезда

После разводот Меган Маркл се допишувала со оваа звезда

Војвотката Меган Маркл пред бракот со принцот Хари беше во брак во Тревор Енгелсон, а по разводот почнала да разменува пораки со разни мажи на социјалните мрежи. Еден од нив е звездата на ИКС фактор Мат Кардл кој го запознала во 2015 година.

Мат не можел да верува дека холивудска звезда како Меган знае кој е тој , па затоа бил поласкан и почнале да се допишуваат на интернет, пред таа да му предложи да се најдат, навел изворот.

Мат почнал да ја следи Меган на социјалните мрежи во 2015 година затоа што сметал дека е извонредна актерка, а тој бил во шок кога и Меган почнала да го следи и да му праќа пораки.

Кога Меган Маркл почнала да излегува со Хари, таа ги избришала профилите на социјалните мрежи.

Коронавирус