петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 73
home Познати

После раскинувањето никој не може да ја препознае: Милица Тодоровиќ бледа како крпа и преполовена ги загрижи фановите (ФОТО)

После раскинувањето никој не може да ја препознае: Милица Тодоровиќ  бледа како крпа и преполовена ги загрижи фановите (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ е една од многуте пејачки кои имаат направено многу промени откако се на естрадата.

Но, последната нејзина промена речиси како да ги загрижи фановите.

 

View this post on Instagram

 

? Sminkanje u izolaciji ? #milicatodorovic #ljubavmanje

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Имено таа откако раскина со актерот Петро Стругар видно ослабе и започна нов лист во животот, додека тој видно ги накачи своите килограми, пишуваат српските медиуми.

Таа на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од прославата на роденденот на нејзината колешка Славица Чуктараш каде фановите веднаш ја забележаа нејзината нова фигура.

 

View this post on Instagram

 

? Sminkanje u izolaciji ? #milicatodorovic #ljubavmanje

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Дел од фановите веќе се загрижија и и порачаа на пејачката да си најде ново момче под итно.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија