недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

После приказните за развод со Душко, Карлеуша на сите им ја затвори устата (ФОТО)

После приказните за развод со Душко, Карлеуша на сите им ја затвори устата (ФОТО)

Додека јавноста на големо дебатира дали Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат, подгреани од приказните за нивните проблеми, чија основа е аферата со Огњен Врањеш, пејачката на сите им ја затвори устата.

Имено таа реши на сите да им покаже дека со својот сопруг е во одлични односи и дека од разводот нема ништо, па на својот Инстаграм ја објави неговата фотографија.

Најнови вести

Коронавирус