четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 116
home Познати

После порно аферата се повлече од јавноста: Сега дојде време Северина да сподели убави вести со фановите (ФОТО)

После порно аферата се повлече од јавноста: Сега дојде време Северина да сподели убави вести со фановите (ФОТО)

Северина извесно време е повлечена од јавноста, а објавите на нејзиниот Инстаграм станаа реткост. Многумина сметаа дека причината за тоа е стресот кој го доживеа кога во јавноста протекоа нејзините порно фотографии.

Се пишуваше дека Севе тешко ја поднела порно аферата и дека поради тоа не излегува од дома. Сепак популарната пејачка открила зошто ја немаше толку долго.

-Прексрасно е со вас да го поделам чувстото дека завршив со снимање на новиот албум. Благодарам на сите кои ме поддржаа, со нетрпение чекаа и пишуваа кога, се лутеа, но секогаш песните се тие кои го бараат вистинското време, никогаш јас. А на песните не можете да се лутите. Посебно не на овие песни кои јас ги снимив сега. Наскоро…За десетина дена ќе го објавама датум на изглеување на новиот албум – напиша Севе во опис на фотографијата на која е со широка насмевка.

Најнови вести