среда, 8. јули 2020. Вести денес: 173
home Познати

После Карлеуша и Дара Бубамара на се најде на списокот на Врањеш

После Карлеуша и Дара Бубамара на се најде на списокот на Врањеш

Дара Бубамара се најде во центарот на вниманието после секс скандалот која сама си го постираше на Инстаграм.

По Јелена Карлеуша и Дара се најдте на списокот на Огњен Врањеш, тој немилосрдно и врати на Дара по нејзината објава.

За  што точно се работи ве оставаме да видите од фотографијата:

Извор: telegraf.rs

Парламентарни избори 2020