понеделник, 2. август 2021. Вести денес: 126
Вонредна вест

Стивнува пожарот во Кочани: Човечки жртви нема, пет лица се во болница- огнот сè уште не е целосно изгаснат

home Познати

ПОСЛЕ ГОДИНА И ПОЛ КОНЕЧНО САГАТА ЗАВРШИ: Тања Савиќ насмеана и во друштво на синовите (ФОТО)

ПОСЛЕ ГОДИНА И ПОЛ КОНЕЧНО САГАТА ЗАВРШИ: Тања Савиќ насмеана и во друштво на синовите (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ, конечно после година и пол е со своите синови и заедно се враќат во Србија.

-Еве не нас. Среќни. Насмеани. Конечно заедно! Белграде пристигнуваме за точно 26 часа!, напиша пејачката на социјалната мрежа на Фејсбук на фотографијата на која е заедно со нејзините синови, Максим и Ѓорѓе.

Голем број на колеги од јавниот живот и дадоа поддрша, и не ја криеле среќата што после толкав долг период, конечно пејачката и нејзините деца се заедно.

Коронавирус