сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 4
home Познати

Посебен и среќен ден за Горан Пандев- во нејзини прегратки секогаш се растопува (ФОТО)

Посебен и среќен ден за Горан Пандев- во нејзини прегратки секогаш се растопува (ФОТО)

Нашиот најдобар фудбалер на сите времиња, Горан Пандев денеска има посебна причина да слави. Неговата ќеркичка Ана полни четири години.

Популарниот Пандев на својот профил на Инстаграм сподели селфи-фотка на која позираат со Ана, а како коментар под неа пишува:

-Ти си нашиот живот. Среќен роденден љубов моја!

 

View this post on Instagram

 

SEI LA NOSTRA VITA…..BUON COMPLEANNO AMORE MIO❤️❤️❤️??

A post shared by Goran Pandev (@goranpandev19) on

Инаку Горан е татко на три деца. Највозрасниот Филипо, Ана и малечката Софија

Коронавирус