недела, 24. септември 2023. Вести денес: 10
home Познати

Порно актерката со порака до голманот на СПАЛ откако доби два смешни жолти картони: „Сакам да си играм со две топки“ (ВИДЕО)

Порно актерката со порака до голманот на СПАЛ откако доби два смешни жолти картони: „Сакам да си играм со две топки“ (ВИДЕО)

Најглупавото исклучување во Серија А од пред неколку денови не остана прокоментирано ниту од италијанската порно актерка Паоле Саулино.

Позната како голем фан на Наполи, но заљубена во фудбалот, Паола на својот Инстаграм профил објави видео во кое го коментира исклучувањето на голманот на СПАЛ на мечот против Рома.

Имено голманот Вања Милинковиќ доби два жолти картони, а вториот бидејќи ја префрли втора топката која влета во теренот кон публиката. Судијата сметаше дека тој топката ја фрлил премногу јако иако таа беше вишок на теренот.

Целата ситуација ја искористи порно актерката која му порача на голманот дека сака да си „игра со две топки“, секако сами проценете за што станува збор: