четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Порно актерката го шокираше светот: Ако умрам погребете ме во невестински фустан, ја откажав и свадбата (ФОТО)

Порно актерката го шокираше светот: Ако умрам погребете ме во невестински фустан, ја откажав и свадбата (ФОТО)

Пензионираната порно актерка Миа Калифа (27) имала големи планови за ова лето.

Имено Миа требала да се венча за познатиот шведски готвач Роберт Сандберг (26), но како и сите луѓе на светот така и тие поради пандемијата од коронавирусот мораа да ја откажат свадбата.

Откако ја откажа свадбата Миа ја сподели болката со своите фанови.

-Ако наскоро дојде крај на светот и јас не би можела да одам до своето момче на свадбата, сакам да ме погребат во бел фустан, напиша таа на својот Инстаграм профил.

Таа се пофали и дека е во домашна изолација дури две недели, а времето го поминува со играње со најсреќниот маж во светот, како сакаат многумина да го наречат нејзиниот свршеник.

Најнови вести

Коронавирус