сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Порано беше згодна, а пред пораѓање славната пејачка имаше дури 110 килограми: Погледнете како изгледа денес, таа е мотивација!

Порано беше згодна, а пред пораѓање славната пејачка имаше дури 110 килограми: Погледнете како изгледа денес, таа е мотивација!

Иако целиот свет зборува за промената која Адел ја направи, изненади и пејачката Џесика Симпсон која својата линија по породување ја доведе до совршенство.

Имено, таа во бременоста достигнала дури 110 килограми, а потоа се преполовила и покажала како изгледа по градник и шорц.

Нејзиниот тренер открил дека смислил план како пејачката ќе ослабе.

-Не правевме никакви екстремни диети, ниту програми за вежбање. Се договоривме дневно да прави 12 илјади чекори, секој ден пред да легне во кревет. Потребни ѝ се 7 часа сон, барем 1 час дневно без технологија, објаснил тој.

 

View this post on Instagram

 

Woke up before all 3 kiddos to get my steps in and spend time with me, myself, and I. Move move move for your own mental health. ??

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

 

View this post on Instagram

 

YEE-HAW to my final days in my 30’s ?

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Qatar 2022