вторник, 11. август 2020. Вести денес: 141
home Познати

Поранешното момче на Цеца и Беквалац стана татко- кога пејачките ќе го слушнат името на неговото прво дете ќе се стаписаат (ФОТО)

Поранешното момче на Цеца и Беквалац стана татко- кога пејачките ќе го слушнат името на неговото прво дете ќе се стаписаат (ФОТО)

Манекенот Владимир Вуксановиќ денеска стана татко откако неговата сопруга се породи.

Тој доби ќерка со преубавата Доминиканка Дахиана и заедно се одлучија да и го дадат името Валентина.

Инаку тој и неговата сопруга се забавуваа една година, по што таа остана бремена и парот се одлучи да се венча оваа година во октомври.

 

View this post on Instagram

 

🏖 #seaside #greece #vacation

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

За потсетување манекенот важеше за згоден заводник во регионот па така тој е поранешно момче на Цеца и Наташа Беквалац.

 

View this post on Instagram

 

❄️ #winter2019 #2019 #snowboard #mountain

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

 

View this post on Instagram

 

🙂 #❤️

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

Инаку во српските медиумите денеска на големо се пишуваше дека тоа име најверојатно ќе ги потсети двете пејачки на љубовните денови, особено Беквалац која за еден Валентајн доби и торта во форма на срце од Влада.

Коронавирус