недела, 5. декември 2021. Вести денес: 111
home Познати

Поранешното момче и се самоуби, a поранешниот вереник на пејачката тврди „Опасна е по здравјето“

Поранешното момче и се самоуби, a поранешниот вереник на пејачката тврди „Опасна е по здравјето“

Светот се изненади кога по еден месец врска Аријана Гранде се сврши со нејзиниот партнер Пит Дејвидсон.

Уште поголемо изненадување беше кога парот раскина по четиримесечна врска.

Во септември, Мик Милер поранешното момче на Аријана Гранде со кое беше во врска две години почина од предозирање на наркотици. Многумина тврдеа дека тоа било главната причина за раскинување на парот.

Изгледа Дејвидсон не и простил на Аријана што го остави, па ја блокира на социјалните мрежи, велејќи дека е фатална по здравјето.

Коронавирус