сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 79
home Познати

Поранешниот свршеник на Беквалац ги покажа сопругата и ќерката (фото)

Поранешниот свршеник на Беквалац ги покажа сопругата и ќерката (фото)

Екс-свршеникот на пејачката Наташа Белвалац, менекенот и поранешен учесник во „Преживеан“, Владимир Вуксановиќ, на својот Инстаграм профил објави фотграфија од домашна изолација во време на пандемијата од коронавирус.

Тој сега најмногу е посветен на својата мачка ќерка Валентина и сопругата Дохиана.

Во описот на објавата тој напиша:

„Мојата инспирација!“


Инаку, Владимир во 2013 година беше доста присутен во српските медиуми поради врската со пејачката Наташа Беквалац која наместо со брак заврши со разделба.

извор: vistina.com.mk

Коронавирус