четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 183
home Познати

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата 30-годишна сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод насмеаја многу минувачи.

Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот, Моника Белучи, беше фотографирана со својата нова помлада сопруга додека таа седеше во неговиот скут, а тој за социјалните мрежи ги фотографираше нејзиниот задник.

Ова ги насмеа многу обожаватели кои ги видоа овие фотографии и започнаа приказни дека славниот актер „станал папучар“ откако бил со помлада манекенка, како и дека многу се подмладил и ги следел актуелните трендови.

Нивната ќерка Амазон (1) беше со нив на плажа, а во еден момент Винсент плати локален масажер за да и го масира грбот.

По тој повод, Тина носеше бел едноделен костим за капење и ги истакна своите долги тесни нозе во преден план, додека Винсент уживаше на плажа во жолти шорцеви без маица.

Да потсетиме, Винсент и Тина објавија дека очекуваат дете само неколку месеци по венчавката во Бидарт во југозападна Франција во август 2018 година, а сега живеат во Бразил каде исто така спроведоа карантин за време на пандемијата на короната.

Коронавирус