понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 202
home Познати

Поранешниот сопруг на Карлеуша процвета со новата жена: Ја покажа својата избраничка која е поубава од пејачката (ФОТО)

Поранешниот сопруг на Карлеуша процвета со новата жена: Ја покажа својата избраничка која е поубава од пејачката (ФОТО)

Поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша буквално „процвета“ пишуваат српските медиуми.

Станува збор за првиот сопруг на пејачката Бојан Кариќ кој се прослави со бракот со пејачката во 2004 година.

Парот беше во брак се на се три месеци, а по три години подоцна тој се ожени со сегашната сопруга Маша со која има две деца.

 

View this post on Instagram

 

Christmas in Dubai #desert ?? #MerryChristmas

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

 

View this post on Instagram

 

#summertime #funtime #greece #holiday ???

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

Јавноста на големо овие денови ги споредува двете „плавуши“ и едногласно му порачаа на Бојан дека сегашната сопруга е поубава од Карлеуша.

Сепак сами проценете која подобро му стои.

 

View this post on Instagram

 

Pećka patrijaršija / Patriarchate of Peć ??❤️

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

 

View this post on Instagram

 

#Berlin #brandenburggate ?? with my ❤️

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

Коронавирус