понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Поранешниот сопруг на Емина лудо е заљубен во 20 години помладата девојка – кога ќе ја видите и вие ќе се уверите во нејзината убавина

Поранешниот сопруг на Емина лудо е заљубен во 20 години помладата девојка – кога ќе ја видите и вие ќе се уверите во нејзината убавина

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ, турскиот пејач Мустафа Сандал (51) веќе две години ужива во врска со скоро 20 години помладата Мелис Сутшуруп (32), а сега двајцата кои долго ја криеја врската објавија емотивна фотографија.

Имено фотографијата е по повод роденденот на девојката на пејачот, а ја објави токму Мустафа кој под неа напиша емотивни зборови упатени токму кон славеничката Мелис.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mustafa Sandal (@mustafasandal24)

-Еден ден жена влегува во вашиот свет, го излажува своето срце и душата да ја дели со вас. Сфаќате дека љубовта и храброста на таа жена се ангелските крилја со кој мавта кон вас и непрестанато ве поддржува, среќен ти роденден моја сакана, порача пејачот

Гордата девојка веднаш ја сподели фотографијата со своите следбеници, а во коментарите пристигнаа голем број на честитки.

Како навистина изгледа таа погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mustafa Sandal (@mustafasandal24)

Најнови вести

Коронавирус