сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Поранешниот на Северина ја срамни со земја заедничката вила вредна 2,5 милиони евра, а кога ќе ја дознаете причината ќе останете во шок

Поранешниот на Северина ја срамни со земја заедничката вила вредна 2,5 милиони евра, а кога ќе ја дознаете причината ќе останете во шок

Бизнисменот Милан Поповиќ пред три недели ја срамни со земја луксузната вила во која планирал да живее со поранешната сопруга Северина.

Имено „кралот на бакарот“ како што го нарекуваат многумина пред три недели до темел ја сруши луксузната вила вредна 2,5 милиони евра откако истата го потсетувала на пејачката.

Инаку двајцата откако се разведоа се во лоши односи и водат жестоки „битки“ на суд поради старателството на нивниот син Александар.

Коронавирус