вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 2
home Познати

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа (ФОТО)

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа (ФОТО)

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата.

Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа во својот семеен дом.

Сестрата на Костадин која исто така е поранешна девојка на Вељко веднаш сподели фотографии од внукот и му посака добредојде на него во домот.

За потсетување парот станаа родители на 24 јули, а двајцата судбоносното „ДА“ требаше да го изговорат во јуни годинава во еден белградски луксузен ресторан, но поради пандемијата сето тоа беше одложено.

Според многумина објавувањето на бебето веднаш по породувањето е возвраќање на ударот на семејството Ражнатовиќ кое веднаш го објави во јавноста Жељко.

Најнови вести

Коронавирус