понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 156
home Познати

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се тетовираше таму доле (ФОТО+18)

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се тетовираше таму доле (ФОТО+18)

Славната  српска кошаркарка Милица Дабовиќ и тоа како ужива во првите летни денови од оваа сезона и сподели фотографии од својот одмор.

Кошаркарката на својот Инстаграм профил сподели повеќе фотографии од своето тело во бикини, но фановите веднаш ги забележаа нејзините тетоважи крај интимниот дел на долниот дел од телото.

Се работи за неколку тетоважи веднаш над интимниот дел што ги препоти мажите, особено читајќи го текстот, погледнете.

Милица инаку во јавноста пред неколку години беше актуелна бидејќи нејзиното момче ја претепа, а потоа со ново роди дете.

Најнови вести

Коронавирус