сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 57
home Познати

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ има ново момче- фановите не се согласуваат дека бизнисменот е „поубав“ од пејачот (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ има ново момче- фановите не се согласуваат дека бизнисменот е „поубав“ од пејачот (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ речиси и да го заборави пејачот и веднаш му најде негова замена.

Имено таа се појави заедно со него на концертот на Марија Шерифовиќ и не се одвојуваше од бизнисменот Даниел Неделковиќ.

Но откако фотографите ги сликаа заедно, тој замина во салата каде што ја чекаше пејачката да се фотографира сама пред бројните медиуми.

Според ова јасно е дека тој не сака да биде експониран во јавноста.

Коронавирус