сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 73
home Познати

Поранешната сопруга на Чарли Шин е уапсена со полна торба дрога

Поранешната сопруга на Чарли Шин е уапсена со полна торба дрога

Додека нејзиниот поранешен сопруг, Чарли Шин е на пат кон опоравување и оттргнување од лошите навики, се чини дека неговата поранешна сопруга Брук Мулер е далеку од тоа.

Некогашната сопруга на Шин, Брук Мулер со која имаат и двегодишни близнаци е уапсена во недела поради поседување на торба полна со различни видови на дрога.

Брук Мулер досега била апсена повеќе пати за поседување на нелегални супстанци, најчесто кокаин.

Коронавирус