петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 65
home Познати

Поранешната на Вељко се омажи за фудбалер, од оваа фотографија е објавена со посебна цел – фановите не можеа да се изнагледаат

Поранешната на Вељко се омажи за фудбалер, од оваа фотографија е објавена со посебна цел – фановите не можеа да се изнагледаат

Манекенката Ана Рајковиќ, сопруга на голманот Предраг Рајковиќ кој е и фудбалски репрезентативец на Србија на Инстаграм сподели фотографија која ги разнежни нејзините следбеници.

Таа имено е мајка на две момчиња, а сега ги зеде двете во прегратка и позираше со нив.

Под фотографијата која ја направи во Белград таа напиша „волшебно утро“.

Под фотографијата експресно се нижеа коментари и позитивни емотикони, а дел од фановите не се сомневаат како таа се снаоѓа како мајка.

Најнови вести

Коронавирус