понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 134
home Познати

Поранешната на синот на Брена се одлучи да му даде нова шанса: Оваа грешка која и ја направила пејачката на идната снаа ја прават сите мајки

Поранешната на синот на Брена се одлучи да му даде нова шанса: Оваа грешка која и ја направила пејачката на идната снаа ја прават сите мајки

Синот на пејачката Лепа Брена и неговата девојка Сандра Мијаковиќ си дадоа нова љубовна шанса.

Имено парот пред неколку недели ја раскинале врската и патиштата им се раздвоиле, но српските медиуми повторо пишуваат дека парот си дал нова шанса.

Доказ за тоа е нивното повторно заследување на социјалната мрежа Инстаграм, бидејќи претходно тие меѓусебно се избришаа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

Овој пат првиот чекор го направил Виктор Живојиновиќ кој ја запратил на Инстаграм Сандра, а и а лајкнал и последната фотографија на поранешната девојка на која речиси не би одолеал никој.

На неа таа позира во кратко фустанче истакнувајќи ги долгите нозе додека е излезена и се забавува доцна во ноќта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

Инаку како што пишуваа српските медиуми наводно за крај на врската пресудило последниот заеднички одмор со семејството на Виктор во Дубаи каде Брена не се одвојувала од својот син, а тоа и пречело на неговата девојка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

Локални избори 2021