петок, 5. март 2021. Вести денес: 95
home Познати

Поранешната на Кајмакоски ја ископира Карлеуша и Сандра Африка: Се соблече по танга на Попова Шапка (ФОТО)

Поранешната на Кајмакоски ја ископира Карлеуша и Сандра Африка: Се соблече по танга на Попова Шапка (ФОТО)

Она што е вистински хит во изминативе две години, а што практикуваат многу познати личности, е позирање разголен на снег на некој скијачките центар.

Тоа го направи и манекенката Кристина Димитриевска. Таа позираше во бела танга на снегот на Попова Шапка.

„Облечи се, ќе настинеш“, „Ќе го стопиш снегот“, ѝ коментираа на „Инстаграм“.

Инаку, Кристина беше во брак со пејачот Даниел Кајмакоски со кој имаат и син.

Најнови вести

Коронавирус