понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 58
home Познати

Поранешната на Кајмакоски доби безобразна понуда- на фотографијата со купчиња пари имаше што да им порача на уценувачите (ФОТО)

Поранешната на Кајмакоски доби безобразна понуда- на фотографијата со купчиња пари имаше што да им порача на уценувачите (ФОТО)

Сексапилната тетовчанка, манекенката Кристина Димитриевска, инаку поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски во последно време е навистина актуелна во јавноста и интересна за публиката.

Таа е доста активна и на социјалните мрежи, но овој пат изненади откако ја искажа својата лутина.

Таа веќе неколку дека објавува пораки од нејзин следбениик на Инстаграм, кој мисли дека Кристина е материјална девојка, па може да ја купи и поради тоа ѝ нуди и пари.

Меѓу последните пораки кои ѝ ги испрати, беше фотографија со „непристоен предлог“ – торбичка полна со пари, кои треба да ја намамат Кристина да биде негова, па таа изнервирана одлучи да го сподели тоа на Инстаграм и да ги предупреди останатите што ќе имаат вакви или слични понуди.

-Секоја будала со вакви понуди, ќе биде (објавен) со име и презиме на „стори“, па ако сте за, продолжете – напиша Кристина.

Коронавирус