понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ започнува сопствен бизнис – за таа цел се сели во Белград, а еве што имаше да каже за пејачот со еден збор!

Поранешната на Дарко Лазиќ започнува сопствен бизнис – за таа цел се сели во Белград, а еве што имаше да каже за пејачот со еден збор!

Поранешната свршеница на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ за српските медиуми открила дека започнува сопствен бизнис, а за таа цел ќе мора и да се пресели во Белград.

Таа во интервјуто за Телеграф.рс истакнува дека е во преговарање со сите луѓе кои работат на проектот и дека тоа ќе биде нејзин сопствен бизнис.

-Од Инстаграм може да се живее убаво, тоа е вистина, но јас не сум максимално посветена на тоа, бидејќи тоа е невозможно кога имате дете од две години кое е има свои побарувања. Мајка ми многу ми помага, па постигнувам да одработам се што е потребно, но сето тоа е во мала мера поради годините на Алексеј, вели Марина.

Таа во интервјуто вели и дека се спасила до пејачот и дека подобро и е без него, дури и дека го преболела многу одамна.

Најнови вести

Локални избори 2021