вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 62
home Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ со своето момче дојде на неговиот настап, а пејачот и возврати на уникатен начин (ВИДЕО)

Поранешната на Дарко Лазиќ со своето момче дојде на неговиот настап, а пејачот и возврати на уникатен начин (ВИДЕО)

Ана Севиќ минатата недела се појави со своето момче на роденденска просалва во Ковилово не знаејќи дека гостите ќе ги забавува нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ.

Ситуацијата била непријатна, но тие се правеле дека се е во ред.

Ана седела покрај своето момче речиси еден час, дури и неколку пати се бакнале, додека Дарко само настапувал.

Тој својата песна „Иди другоме“ за еден час ја испеал дури два пати, па многумина тоа го прокоментираа како дека е неменето за неа, пренесуваат српските медиуми.

Многу брзо Ана и Даниел го напуштија ресторанот, а Дарко пријателите го тешеа и до крајот на вечерта тој не се одвојуваше од чашата виски.