сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 122
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ објави фотографија без градник на себе, а прекраткото фустанче едвај го прекри меѓуножјето (ФОТО)

Поранешната на Дарко Лазиќ објави фотографија без градник на себе, а прекраткото фустанче едвај го прекри меѓуножјето (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ важи за една од најзгодните жени на овие балкански простори.

Со својот сексапил пејачката плени секаде каде и да се појави, а со најновата нејзина фотографија само го докажа тоа.

❤💋

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Откако се разведе од пејачот реши да му се врати на ноќниот живот, а по тој повод е под бурно око на медиумите каде и да се појави.

Cupavi dan 🤗💆🏽‍♀️💫🍊

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Па така овој пат таа повторно се најде во сите медиуми откако објави нова фотографија без градник на себе, а прекраткото фустанче едвај го прекриваше меѓуножјето.

Nights 🔥💥💫⚡❤ @lagatafashiion 💋

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Парламентарни избори 2020