четврток, 22. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ ги излуди мажите на крајот од летото- во сексапилно бикини го откри подарокот од „мајка природа“

Поранешната на Дарко Лазиќ ги излуди мажите на крајот од летото- во сексапилно бикини го откри подарокот од  „мајка природа“

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини од која многумина мажи се препотија.

Ана го покажа совршеното издание во бикини како јаготка на шлагот за завршеток на летото, коментираат многумина фанови.

Имено таа позираше во интересен шарен костим за капење кој ги истакна нејзините атрибути по што многумина фанови веднаш започнаа да ја напаѓаат со илјадници позитивни коментари пејачката.

Многумина фанови и порачаа дека таа навистина поседува дар од мајка природа, алудирајќи на нејзините гради.

 

View this post on Instagram

 

Taj fab ?☀️ vajb ❤️ nedostajanje u porastu ?? ?: @ladymrva

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус