недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Поранешната мисица ја “заскокоткала” фантазијата на своите обожаватели со фотографија во бикини

Поранешната мисица ја “заскокоткала” фантазијата на своите обожаватели со фотографија во бикини

Оливија Кулпо, модел, инфлуенсерка и поранешен Мис универзум, повторно ги “запали” социјалните мрежи со својата нова објава.

Атрактивната Оливија објавила две фотографии на кои позира за познатиот магазин “Sports Illustrated”, облечена во два различни костими за капење. Ова било идеална прилика славната убавица да го покаже својот прекрасен исончан тен и извајаните стомачни мускули кои се резултат на интензивните тренинзи кои се состојат од, како што вели таа, комбинација на неколку различни вежби.

“Вака изгледа тело кое е спремно за лето”, “Совршена си. Животот едноставно не е фер бидејќи јас никогаш нема да изгледам на овој начин”, се само дел од коментарите кои се појавиле под фотографиите.

Кулпо се наоѓа при самиот врв во модната индустрија, што не нè чуди со оглед на нејзината одлична форма и совршено обликуваното тело.

 

 

View this post on Instagram

 

I’m back Instafam! I really missed you let’s hug ? ? @yutsai88

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

 

Коронавирус