понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 169
home Познати

Поранешната голманка на „Вардар“ стана мајка

Поранешната голманка на „Вардар“ стана мајка

Голманката која остави голема трага во Вардар, Ина Суслина после распуштањето на тимот кој освои три трети места и две втори минатото лето, се повлече од ракометот.

Таа пред два дена на свет донесе девојче на кое му го даде името Миа.

 

Најнови вести

Локални избори 2021