сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 51
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Поранешната девојка на Вељко ги смали силиконите на неколку дена пред неговата свадба- од оваа глетка сите останаа во неверување (ФОТО)

Поранешната девојка на Вељко ги смали силиконите на неколку дена пред неговата свадба- од оваа глетка сите останаа во неверување (ФОТО)

Дизајнерката и поранешна манекенка Ана Рајковиќ пред неколку месеци се породи со синот кој го доби со српскиот фудбалер и репрезентативец Предраг Рајковиќ.

Двајцата на синот му го дадоа името Реља, а се чини дека парот одлично се снаоѓа со малото бебе во домот, пишуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by 𝘈𝘯𝘢 𝘙𝘢𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 (@rajkovic__ana) on

Тие овие денови ја актуализираа и поранешната врска на манекенката со Вељко Ражнатовиќ токму поради неговата свадба во недела, но и поради нејзиниот нов изглед.

Имено дизајнерката се одлучила да ги смали своите усни кои подлежеа естетска корекција неодамна.

 

View this post on Instagram

 

🇷🇸 vs 🇵🇹

A post shared by 𝘈𝘯𝘢 𝘙𝘢𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 (@rajkovic__ana) on

-Немав никаков проблем, но едноставно сите имаме различни фази… некогаш сакав да имам големи усни, сега веќе не сакам и за сето тоа тука е мојата волшебничка да ми ги исполни желбите, напиша таа на Инстаграм и информираше дека подлежела на естетска корекција.

Парламентарни избори 2020