четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Познати

Поранешната девојка на Вељко ги смали силиконите на неколку дена пред неговата свадба- од оваа глетка сите останаа во неверување (ФОТО)

Поранешната девојка на Вељко ги смали силиконите на неколку дена пред неговата свадба- од оваа глетка сите останаа во неверување (ФОТО)

Дизајнерката и поранешна манекенка Ана Рајковиќ пред неколку месеци се породи со синот кој го доби со српскиот фудбалер и репрезентативец Предраг Рајковиќ.

Двајцата на синот му го дадоа името Реља, а се чини дека парот одлично се снаоѓа со малото бебе во домот, пишуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ??? ???????? (@rajkovic__ana) on

Тие овие денови ја актуализираа и поранешната врска на манекенката со Вељко Ражнатовиќ токму поради неговата свадба во недела, но и поради нејзиниот нов изглед.

Имено дизајнерката се одлучила да ги смали своите усни кои подлежеа естетска корекција неодамна.

 

View this post on Instagram

 

U nasem omiljenom salonu? Pro fiber tretman kose? Kako vam se dopada moja kosa bez nadogradnje?? @beautybar_eridan

A post shared by ??? ???????? (@rajkovic__ana) on

 

View this post on Instagram

 

?? vs ??

A post shared by ??? ???????? (@rajkovic__ana) on

-Немав никаков проблем, но едноставно сите имаме различни фази… некогаш сакав да имам големи усни, сега веќе не сакам и за сето тоа тука е мојата волшебничка да ми ги исполни желбите, напиша таа на Инстаграм и информираше дека подлежела на естетска корекција.

Коронавирус