понеделник, 13. јули 2020. Вести денес: 15
home Познати

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ утеха најде во неговиот колега- убавицата објави фотографија и откри дека е бремена (ФОТО)

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ утеха најде во неговиот колега- убавицата објави фотографија и откри дека е бремена (ФОТО)

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ е бремена од пејачот Владан Савиќ кој е дел од бендот „Магла бенд“.

Јована Јоциќ која со Саша беше во врска четири години, неколку години по раскинувањето во 2017 година ја започна романсата со сегашното момче со кое јавно ја споделија информацијата дека ќе станат родители.

Ние тројца подготвени, напиша Јована под заедничката фотографија со Владан.

 

View this post on Instagram

 

Nas troje spremni! 🌌💙

A post shared by J O V A N A J O C I Ć (@jocic.jovana) on