четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 54
home Познати

Поранешната девојка на новото момче на Цеца преживеала пекол- била полиена со киселина по лицето, изгледа сосема поинаку (ФОТО)

Поранешната девојка на новото момче на Цеца преживеала пекол- била полиена со киселина по лицето, изгледа сосема поинаку (ФОТО)

Новото момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по разводот тој стапи во врска со архитектката и дизајнерката Влада Радосављевиќ.

Парот во врска беше две години, а она ќе биде запаметена во јавноста по она што и се случило во 2016 година од страна на непознато лице.

Имено пред влезот од нејзината зграда непознато лице и истурило киселина врз нејзиното лице, а по настанот таа била пренесена во болница.

На лицето таа имала изгореници од шести степен и оштетен вид.

По тешкиот период таа успеа да оздрави, а како присетување на настанот неодамна објави и фотографија од пеколниот момент во 2016 година.

Коронавирус